OFERTA - czyli co możemy zrobić

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące usługi które możemy wykonać:

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie stron to zabieg służący podniesieniu pozycji w wynikach wyszukiwania. Kiedy Internauta poszukuje informacji, wpisuje w wyszukiwarce interesujące go hasło po czym zaznajamia się z treścią stron wyświetlonych na pierwszej stronie wyników. Nie przegląda kolejnych gdyż w większości przypadków znajduje to czego szuka wśród uprzednio przejrzanych stron. Poza samym faktem posiadania strony internetowej ważnym jest więc by strona znalazła się na czołowych pozycjach w wyszukiwarkach. Każda kolejna to stracony klient!

Nasza firma stosuje szereg zabiegów mających za zadanie umieszczenie strony wśród najlepszych wyników – dzięki temu będziesz wyżej niż konkurencja!
Stosujemy legalne i zgodne z wytycznymi metody: tak zwane „white seo“. Wiele firm stosując nielegalne techniki naraża klientów na zbanowanie witryny i tym samym trwałe usunięcie jej z wyszukiwarek.

Korzystając z naszej oferty masz pewność iż Twoja strona będzie ciągle monitorowana przez autorskie skrypty i każda, nawet najmniejsza zmiana wyników zostanie natychmiast odnotowana przez naszych techników którzy zareagują w przeciągu kilku chwil. Mamy kilkuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron. Dzięki efektowi skali jesteśmy w stanie przyjąć do realizacji zlecenia po niższej cenie niż konkurencja. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.

TWORZENIE STRON WWW

We wczesnych okresach istnienia Internetu strony www były domeną wyłącznie dużych firm traktujących swoją promocję w sieci jako formę zostawienia w niej swojego śladu w postaci e-wizytówki z danymi kontaktowymi. W dzisiejszych czasach niejednokrotnie firmy istnieją tylko i wyłącznie w Internecie nie posiadając biur dostępnych dla klientów, z zainteresowanymi ofertą nigdy nie spotykają się fizycznie, a zakres usług i towarów oraz profesjonalizm obsługi jest większy niż w firmach w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.

Zdając sobie sprawę z siły globalnej sieci, wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom i oferujemy tworzenie profesjonalnych stron internetowych - od prostych stron "wizytówek" zawierających podstawowe dane teleadresowe po mocno rozbudowane serwisy z pełną ofertą, bogatą grafiką i szerokimi możliwościami dalszego rozwoju.

Nasze projekty oparte są o aktualne trendy, zawsze zgodne ze standardami takimi jak np. W3C i przyjazne oraz zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.
Tworzenie każdego projektu rozpoczynamy od konsultacji i stworzenia strony "na papierze". Dopiero po dokładnym zapoznaniu się ze szczegółami i konkretnymi potrzebami, rozpoczynamy kolejną fazę jaką jest stworzenie oprawy graficznej. W tym samym czasie programista zaczyna pisać potrzebne skrypty. Po stworzeniu wstępnego projektu graficznego jest on przedstawiany klientowi. Wspólnie omawiamy wszelkie zmiany jakie należy jeszcze przeprowadzić. Po ukończeniu ostatecznej wersji, grafika przekazywana jest programiście który zajmuje się wdrożeniem projektu i na końcu umieszcza go na serwerze pod wcześniej zakupioną domeną (adresem strony, np: plog.pl).

Zapewniamy obsługę wszystkich czynności służących zaistnieniu w sieci Internet. Pośredniczymy w zakupie domeny czyli adresu strony i utrzymujemy ją na naszym serwerze dzięki czemu witryna będzie widoczna z każdego miejsca na świecie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo zajmujemy się aktualizacją informacji dostarczonych przez klienta. Nasi graficy na życzenie mogą tworzyć dodatkowe, okazjonalne grafiki takie jak udekorowanie loga strony firmowej świątecznym stroikiem.

GRAFIKA

W dzisiejszych czasach elementy graficzne odgrywają bardzo ważną rolę we wszelkich kampaniach reklamowych. Dobrze wykonany plakat czy broszura, zapadają w pamięć odbiorcom i tym samym w dłuższym okresie czasu powodują wzrost popytu na reklamowane produkty. Tą bardzo ważną część - z marketingowego punktu widzenia - należy więc zlecić profesjonalistą.
Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu wszelkich usług graficznych. Wykonaliśmy plakaty na duże i rozpoznawalne wydarzenia a dzięki stworzonym przez nas broszurą i ulotką, nawet małe i kameralne iwenty były odwiedzane przez bardzo duże grono zainteresowanych osób.

Nasze marki: